Minuta ședinței 23.08.2024

Proces verbal ședință 23.08.2024

1. Proiect de hotărâre privind încetarea mandatului de consilier al domnului URSU DUMITRU LEONARD și vacantarea unui post de consilier din cadrul Consiliului Local al Municipiului Pașcani - inițiator PINTILIE MARIUS - NICOLAE (Dezbatere)

2. Proiect de hotărâre privind modificarea și completarea Bugetului de venituri și cheltuieli al Spitalului Municipal de Urgență Pașcani pentru anul 2024 - inițiator PINTILIE MARIUS - NICOLAE (Dezbatere)

3. Proiect de hotărâre privind modificarea și completarea Bugetului integral venituri proprii (Sursa F) al Municipiului Pașcani pentru anul 2024 - inițiator PINTILIE MARIUS - NICOLAE (Dezbatere)

4. Proiect de hotărâre privind modificarea și completarea bugetului de venituri și cheltuieli al Clubului Sportiv Municipal Pașcani pentru anul 2024 - inițiator PINTILIE MARIUS - NICOLAE (Dezbatere)

5. Proiect de hotărâre privind modificarea și completarea Bugetului centralizat al instituțiilor și activităților finanțate din venituri proprii și subvenții pentru anul 2024 (Sursa G) - inițiator PINTILIE MARIUS - NICOLAE (Dezbatere)

6. Proiect de hotărâre privind modificarea și completarea Bugetului Creditelor Interne al Municipiului Pașcani pentru anul 2024 (Sursa C) - inițiator PINTILIE MARIUS - NICOLAE (Dezbatere)

7. Proiect de hotărâre privind modificarea și completarea Bugetului local de venituri și cheltuieli al Municipiului Pașcani (Sursa A) și Programul obiectivelor de investiții cu finanțare de la bugetul local și alte surse de finanțare pentru anul 2024 - inițiator PINTILIE MARIUS - NICOLAE (Dezbatere)