Primaria Pascani

Contact Primaria Pascani

Adresa:: Str. Stefan cel Mare, Nr. 16, 705200 – Pascani, Jud. Iasi – Romania

Telefoane Centrala: 0232.762.300 | 0232.765.200 | 0332.402.969 | 0332.402.085

 Conducere Email Telefon Fax
Primar primar@primariapascani.ro  
Cabinet Primar office@primariapascani.ro 0232.766.259 0232.766.259
Consilieri Primar office@primariapascani.ro 0232.766.259 0232.766.259
       
Viceprimar viceprimar@primariapascani.ro 0723.505.181  
       
Secretar secretar@primariapascani.ro 0722.527.962  
       
Administrator public adminpub@primariapascani.ro    
       
   
       
       
Servicii      
 Serviciul administratie publica  apl@primariapascani.ro    
Finante publice locale finante@primariapascani.ro 0232.761.105  
Buget contabilitate buget@primariapascani.ro 0232.765.440 0232.765.440
Resurse umane personal@primariapascani.ro    
Protectia muncii protmunca@primariapascani.ro    
Audit intern audit@primariapascani.ro    
Juridic juridic@primariapascani.ro    
Ghiseu unic ghiseunic@primariapascani.ro    
IT informatizare@primariapascani.ro    
Agricol agricol@primariapascani.ro    
Asistenta sociala asisoc@primariapascani.ro    
Integrare integrare@primariapascani.ro    
Sport, Cultura, Culte scc@primariapascani.ro    
Protectia mediului protmediu@primariapascani.ro    
Asociatii de proprietari asprop@primariapascani.ro    
Urbanism urbanism@primariapascani.ro    
Investitii investitii@primariapascani.ro    
Patrimoniu patrimoniu@primariapascani.ro    
Achizitii achizitii@primariapascani.ro  0232.718.250  0232.718.250
Evidenta Populatiei evp@primariapascani.ro  0332.402.989  0332.402.990
Stare Civila staciv@primariapascani.ro  0332.402.989  0332.402.990
Gospodaria comunala goscom@primariapascani.ro    
Politia comunitara polcom@primariapascani.ro  0232.710.730  
Transporturi turcueugen@primariapascani.ro    
Comercial comercial@primariapascani.ro    
Monitorizare servicii umsp@primariapascani.ro    

Arhive lunare