Wisdom of Life

ANUNT – solicitare emitere acord de mediu – Primaria Municipiului Pascani

PRIMĂRIA MUNICIPIULUI PAȘCANI, anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul :

„REABILITARE STRADA GĂRII, MUNICIPIUL PAȘCANI, JUDEȚUL IAȘI”, propus a fi amplasat în strada Gării, municipiul Pașcani ;

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul autorităţii competente pentru protecţia mediului – Agenția pentru Protecția Mediului Iași, str. Calea Chișinăului, nr. 43 şi la sediul Primăriei municipiului Pașcani, str. Ștefan cel Mare, nr. 16, în zilele de Luni – Vineri, între orele 800 – 1300 .

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul autorităţii competente pentru protecţia mediului – Agenția pentru Protecția Mediului Iași .

Avocat Iasiavocat divort iasiproducator caserole Promovare online caserole polistiren Carucioare 3 in 1 Carucioare 2 in 1