A N U N Ţ ,

În urma selectării dosarelor depuse de către candidaţi în vederea participării la concursul ce se va organiza în data de 25 iunie 2019 (proba scrisă) pentru ocuparea a douã funcţii publice de execuţie vacante de inspector şi consilier din cadrul Compartimentului Unitatea de Monitorizare a Serviciilor Publice din  cadrul aparatului de specialitate al Primarului Municipiului Paşcani, afişăm rezultatul  probei de selecţie a dosarelor:

Pentru functia publicã vacantã de inspector clasa I, grad profesional principal:

Nr. crt. Nume şi prenume candidat Funcţia publică vacantă Rezultatul selecţiei
1.
COSTESCU Emanuel-Marian Inspector ADMIS
2.
FLORESCU Mihai Inspector ADMIS

Pentru functia publicã vacantã de consilier clasa I, grad profesional superior:

Nr. crt. Nume şi prenume candidat Funcţia publică vacantă Rezultatul selecţiei
1. MÎRŢ Iacob Consilier ADMIS

Afişat astăzi, 11.06.2019, la orele 15,30.

Cu drept de contestaţie în termen de 24 de ore de la data afişării.